State | District | Name | Party | Vote |
---|---|---|---|---|
MA | First Barnstable | Timothy R. 'Tim' Whelan | Republican | Yes |
MA | Second Barnstable | William L. 'Will' Crocker Jr. | Republican | Yes |
MA | Third Barnstable | David T. 'Dave' Vieira | Republican | Yes |
MA | Fourth Barnstable | Sarah K. Peake | Democratic | Yes |
MA | Fifth Barnstable | Randy Hunt | Republican | Yes |
MA | Barnstable, Dukes and Nantucket | Dylan Andreo Fernandes | Democratic | Yes |
MA | First Berkshire | John Barrett III | Democratic | Yes |
MA | Second Berkshire | Paul W. Mark | Democratic | Yes |
MA | Third Berkshire | Tricia Farley-Bouvier | Democratic | Yes |
MA | Fourth Berkshire | William 'Smitty' Pignatelli | Democratic | Yes |
MA | First Bristol | Fred 'Jay' Barrows | Republican | Yes |
MA | Second Bristol | James K. 'Jim' Hawkins | Democratic | Yes |
MA | Third Bristol | Shaunna L. O'Connell | Republican | Yes |
MA | Fourth Bristol | Steven S. Howitt | Republican | Yes |
MA | Fifth Bristol | Patricia A. 'Pat' Haddad | Democratic | Yes |
MA | Sixth Bristol | Carole A. Fiola | Democratic | Yes |
MA | Seventh Bristol | Alan Silvia | Democratic | Yes |
MA | Eighth Bristol | Paul A. Schmid III | Democratic | Yes |
MA | Ninth Bristol | Christopher M. Markey | Democratic | Yes |
MA | Tenth Bristol | William M. 'Bill' Straus | Democratic | Yes |
MA | Eleventh Bristol | Robert M. Koczera | Democratic | Yes |
MA | Twelfth Bristol | Keiko M. Orrall | Republican | Yes |
MA | Thirteenth Bristol | Antonio FD Cabral | Democratic | Yes |
MA | Fourteenth Bristol | Elizabeth A. 'Betty' Poirier | Republican | Yes |
MA | First Essex | James M. Kelcourse | Republican | Yes |
MA | Second Essex | Leonard 'Lenny' Mirra | Republican | Yes |
MA | Third Essex | Andres X. 'Andy' Vargas | Democratic | Yes |
MA | Fourth Essex | Bradford R. 'Brad' Hill | Republican | Yes |
MA | Fifth Essex | Ann-Margaret Ferrante | Democratic | Yes |
MA | Sixth Essex | Jerald A. 'Jerry' Parisella | Democratic | Yes |
MA | Seventh Essex | Paul F. Tucker | Democratic | Yes |
MA | Eighth Essex | Lori A. Ehrlich | Democratic | Yes |
MA | Ninth Essex | Donald H. Wong | Republican | Yes |
MA | Tenth Essex | Daniel F. 'Dan' Cahill | Democratic | Yes |
MA | Twelfth Essex | Thomas P. 'Tom' Walsh | Democratic | Yes |
MA | Thirteenth Essex | Theodore C. 'Ted' Speliotis | Democratic | Yes |
MA | Fourteenth Essex | Diana DiZoglio | Democratic | Yes |
MA | Fifteenth Essex | Linda Dean Campbell | Democratic | Yes |
MA | Sixteenth Essex | Juana B. Matias | Democratic | Yes |
MA | Seventeenth Essex | Frank A. Moran | Democratic | Yes |
MA | Eighteenth Essex | James J. 'Jim' Lyons Jr. | Republican | No |
MA | First Franklin | Stephen Kulik | Democratic | Yes |
MA | Second Franklin | Susannah M. 'Susie' Whipps | Independent | Yes |
MA | First Hampden | Todd M. Smola | Republican | Yes |
MA | Second Hampden | Brian M. Ashe | Democratic | Yes |
MA | Third Hampden | Nicholas A. 'Nick' Boldyga | Republican | No |
MA | Fourth Hampden | John C. Velis | Democratic | Yes |
MA | Fifth Hampden | Aaron Vega | Democratic | Yes |
MA | Sixth Hampden | Michael J. 'Mike' Finn | Democratic | Yes |
MA | Seventh Hampden | Thomas M. Petrolati | Democratic | Yes |
MA | Eighth Hampden | Joseph F. Wagner | Democratic | Yes |
MA | Ninth Hampden | Jose F. Tosado | Democratic | Yes |
MA | Tenth Hampden | Carlos Gonzalez | Democratic | Yes |
MA | Eleventh Hampden | Bud L. Williams | Democratic | Yes |
MA | Twelfth Hampden | Angelo J. Puppolo Jr. | Democratic | Yes |
MA | Second Hampshire | John W. Scibak | Democratic | Yes |
MA | Third Hampshire | Solomon Israel Goldstein-Rose | Democratic | Yes |
MA | First Middlesex | Sheila Curran Harrington | Republican | Did Not Vote |
MA | Second Middlesex | James 'Jim' Arciero | Democratic | Yes |
MA | Third Middlesex | Kate Hogan | Democratic | Yes |
MA | Fourth Middlesex | Danielle W. Gregoire | Democratic | Yes |
MA | Fifth Middlesex | David Paul Linsky | Democratic | Yes |
MA | Seventh Middlesex | Jack Patrick Lewis | Democratic | Yes |
MA | Eighth Middlesex | Carolyn Coyne Dykema | Democratic | Yes |
MA | Ninth Middlesex | Thomas M. 'Tom' Stanley | Democratic | Yes |
MA | Tenth Middlesex | John J. Lawn Jr. | Democratic | Yes |
MA | Eleventh Middlesex | Kay S. Khan | Democratic | Yes |
MA | Twelfth Middlesex | Ruth B. Balser | Democratic | Yes |
MA | Thirteenth Middlesex | Carmine Lawrence Gentile | Democratic | Yes |
MA | Fourteenth Middlesex | Cory Atkins | Democratic | Yes |
MA | Fifteenth Middlesex | Jay R. Kaufman | Democratic | Yes |
MA | Sixteenth Middlesex | Thomas A. 'Tom' Golden Jr. | Democratic | Yes |
MA | Seventeenth Middlesex | David M. Nangle | Democratic | Yes |
MA | Eighteenth Middlesex | Rady Mom | Democratic | Yes |
MA | Twentieth Middlesex | Bradley H. 'Brad' Jones Jr. | Republican | Yes |
MA | Twenty-First Middlesex | Kenneth I. 'Ken' Gordon | Democratic | Yes |
MA | Twenty-Second Middlesex | Marc T. Lombardo | Republican | No |
MA | Twenty-Third Middlesex | Sean Garballey | Democratic | Yes |
MA | Twenty-Fourth Middlesex | David M. 'Dave' Rogers | Democratic | Yes |
MA | Twenty-Fifth Middlesex | Marjorie C. Decker | Democratic | Yes |
MA | Twenty-Sixth Middlesex | Mike Connolly | Democratic | Yes |
MA | Twenty-Seventh Middlesex | Denise Provost | Democratic | Yes |
MA | Twenty-Eighth Middlesex | Joseph W. 'Joe' McGonagle Jr. | Democratic | Yes |
MA | Twenty-Ninth Middlesex | Jonathan 'Jon' Hecht | Democratic | Yes |
MA | Thirtieth Middlesex | James J. Dwyer | Democratic | Yes |
MA | Thirty-First Middlesex | Michael Seamus 'Mike' Day | Democratic | Yes |
MA | Thirty-Second Middlesex | Paul A. Brodeur | Democratic | Yes |
MA | Thirty-Third Middlesex | Steven 'Steve' Ultrino | Democratic | Yes |
MA | Thirty-Fourth Middlesex | Christine P. Barber | Democratic | Yes |
MA | Thirty-Fifth Middlesex | Paul J. Donato Sr. | Democratic | Did Not Vote |
MA | Thirty-Sixth Middlesex | Colleen M. Garry | Democratic | No |
MA | Thirty-Seventh Middlesex | Jennifer E. 'Jen' Benson | Democratic | Yes |
MA | First Norfolk | Bruce J. Ayers | Democratic | Yes |
MA | Second Norfolk | Tackey Chan | Democratic | Yes |
MA | Third Norfolk | Ronald 'Ron' Mariano | Democratic | Yes |
MA | Fourth Norfolk | James Michael Murphy | Democratic | Yes |
MA | Fifth Norfolk | Mark James Cusack | Democratic | Yes |
MA | Sixth Norfolk | William C. 'Bill' Galvin | Democratic | Yes |
MA | Seventh Norfolk | William J. 'Bill' Driscoll | Democratic | Yes |
MA | Eighth Norfolk | Louis L. 'Lou' Kafka | Democratic | Yes |
MA | Ninth Norfolk | Shawn C. Dooley | Republican | Yes |
MA | Tenth Norfolk | Jeffrey N. 'Jeff' Roy | Democratic | Yes |
MA | Eleventh Norfolk | Paul McMurtry | Democratic | Yes |
MA | Twelfth Norfolk | John H. Rogers | Democratic | Yes |
MA | Thirteenth Norfolk | Denise C. Garlick | Democratic | Yes |
MA | Fourteenth Norfolk | Alice Hanlon Peisch | Democratic | Yes |
MA | Fifteenth Norfolk | Frank Israel Smizik | Democratic | Yes |
MA | First Plymouth | Mathew J. 'Matt' Muratore | Republican | Yes |
MA | Second Plymouth | Susan Williams Gifford | Republican | Yes |
MA | Third Plymouth | Joan Meschino | Democratic | Yes |
MA | Fifth Plymouth | David F. DeCoste | Republican | Yes |
MA | Sixth Plymouth | Josh S. Cutler | Democratic | Yes |
MA | Seventh Plymouth | Geoffrey G. 'Geoff' Diehl | Republican | Yes |
MA | Eighth Plymouth | Angelo L. D'Emilia | Republican | Yes |
MA | Ninth Plymouth | Gerard J. 'Gerry' Cassidy | Democratic | Yes |
MA | Tenth Plymouth | Michelle M. DuBois | Democratic | Yes |
MA | Eleventh Plymouth | Claire D. Cronin | Democratic | Yes |
MA | Twelfth Plymouth | Thomas J. 'Tom' Calter III | Democratic | Did Not Vote |
MA | First Suffolk | Adrian C. Madaro | Democratic | Yes |
MA | Second Suffolk | Daniel Joseph 'Dan' Ryan | Democratic | Yes |
MA | Third Suffolk | Aaron M. Michlewitz | Democratic | Yes |
MA | Fifth Suffolk | Evandro C. Carvalho | Democratic | Yes |
MA | Sixth Suffolk | Russell E. Holmes | Democratic | Yes |
MA | Seventh Suffolk | Chynah Tyler | Democratic | Yes |
MA | Eighth Suffolk | James D. 'Jay' Livingstone | Democratic | Yes |
MA | Ninth Suffolk | Byron Rushing | Democratic | Yes |
MA | Tenth Suffolk | Edward F. 'Ed' Coppinger | Democratic | Yes |
MA | Eleventh Suffolk | Elizabeth A. 'Liz' Malia | Democratic | Yes |
MA | Twelfth Suffolk | Dan Cullinane | Democratic | Yes |
MA | Thirteenth Suffolk | Daniel J. 'Dan' Hunt | Democratic | Yes |
MA | Fourteenth Suffolk | Angelo M. Scaccia | Democratic | Yes |
MA | Fifteenth Suffolk | Jeffrey Sánchez | Democratic | Yes |
MA | Sixteenth Suffolk | RoseLee Vincent | Democratic | Yes |
MA | Seventeenth Suffolk | Kevin G. Honan | Democratic | Yes |
MA | Eighteenth Suffolk | Michael J. Moran | Democratic | Yes |
MA | Nineteenth Suffolk | Robert A. DeLeo | Democratic | Yes |
MA | First Worcester | Kimberly N. 'Kim' Ferguson | Republican | Yes |
MA | Second Worcester | Jonathan D. 'Jon' Zlotnik | Democratic | Yes |
MA | Third Worcester | Stephan Hay | Democratic | Yes |
MA | Fourth Worcester | Natalie Higgins | Democratic | Yes |
MA | Fifth Worcester | Donald R. Berthiaume Jr. | Republican | Yes |
MA | Sixth Worcester | Peter J. Durant | Republican | Yes |
MA | Seventh Worcester | Paul K. Frost | Republican | Yes |
MA | Eighth Worcester | Kevin J. Kuros | Republican | Yes |
MA | Ninth Worcester | David K. Muradian Jr. | Republican | Yes |
MA | Tenth Worcester | Brian W. Murray | Democratic | Yes |
MA | Eleventh Worcester | Hannah Elizabeth Kane | Republican | Yes |
MA | Twelfth Worcester | Harold P. 'Hank' Naughton Jr. | Democratic | Yes |
MA | Thirteenth Worcester | John J. Mahoney Jr. | Democratic | Yes |
MA | Fourteenth Worcester | James J. 'Jim' O'Day | Democratic | Yes |
MA | Fifteenth Worcester | Mary S. Keefe | Democratic | Yes |
MA | Sixteenth Worcester | Daniel M. 'Dan' Donahue | Democratic | Yes |
MA | Seventeenth Worcester | Kate D. Campanale | Republican | Yes |
MA | Eighteenth Worcester | Joseph D. 'Joe' McKenna | Republican | Yes |
State | Name | Party | Vote |
---|---|---|---|
MA - First Barnstable | Timothy R. 'Tim' Whelan | R | Yes |
MA - Second Barnstable | William L. 'Will' Crocker Jr. | R | Yes |
MA - Third Barnstable | David T. 'Dave' Vieira | R | Yes |
MA - Fourth Barnstable | Sarah K. Peake | D | Yes |
MA - Fifth Barnstable | Randy Hunt | R | Yes |
MA - Barnstable, Dukes and Nantucket | Dylan Andreo Fernandes | D | Yes |
MA - First Berkshire | John Barrett III | D | Yes |
MA - Second Berkshire | Paul W. Mark | D | Yes |
MA - Third Berkshire | Tricia Farley-Bouvier | D | Yes |
MA - Fourth Berkshire | William 'Smitty' Pignatelli | D | Yes |
MA - First Bristol | Fred 'Jay' Barrows | R | Yes |
MA - Second Bristol | James K. 'Jim' Hawkins | D | Yes |
MA - Third Bristol | Shaunna L. O'Connell | R | Yes |
MA - Fourth Bristol | Steven S. Howitt | R | Yes |
MA - Fifth Bristol | Patricia A. 'Pat' Haddad | D | Yes |
MA - Sixth Bristol | Carole A. Fiola | D | Yes |
MA - Seventh Bristol | Alan Silvia | D | Yes |
MA - Eighth Bristol | Paul A. Schmid III | D | Yes |
MA - Ninth Bristol | Christopher M. Markey | D | Yes |
MA - Tenth Bristol | William M. 'Bill' Straus | D | Yes |
MA - Eleventh Bristol | Robert M. Koczera | D | Yes |
MA - Twelfth Bristol | Keiko M. Orrall | R | Yes |
MA - Thirteenth Bristol | Antonio FD Cabral | D | Yes |
MA - Fourteenth Bristol | Elizabeth A. 'Betty' Poirier | R | Yes |
MA - First Essex | James M. Kelcourse | R | Yes |
MA - Second Essex | Leonard 'Lenny' Mirra | R | Yes |
MA - Third Essex | Andres X. 'Andy' Vargas | D | Yes |
MA - Fourth Essex | Bradford R. 'Brad' Hill | R | Yes |
MA - Fifth Essex | Ann-Margaret Ferrante | D | Yes |
MA - Sixth Essex | Jerald A. 'Jerry' Parisella | D | Yes |
MA - Seventh Essex | Paul F. Tucker | D | Yes |
MA - Eighth Essex | Lori A. Ehrlich | D | Yes |
MA - Ninth Essex | Donald H. Wong | R | Yes |
MA - Tenth Essex | Daniel F. 'Dan' Cahill | D | Yes |
MA - Twelfth Essex | Thomas P. 'Tom' Walsh | D | Yes |
MA - Thirteenth Essex | Theodore C. 'Ted' Speliotis | D | Yes |
MA - Fourteenth Essex | Diana DiZoglio | D | Yes |
MA - Fifteenth Essex | Linda Dean Campbell | D | Yes |
MA - Sixteenth Essex | Juana B. Matias | D | Yes |
MA - Seventeenth Essex | Frank A. Moran | D | Yes |
MA - Eighteenth Essex | James J. 'Jim' Lyons Jr. | R | No |
MA - First Franklin | Stephen Kulik | D | Yes |
MA - Second Franklin | Susannah M. 'Susie' Whipps | Yes | |
MA - First Hampden | Todd M. Smola | R | Yes |
MA - Second Hampden | Brian M. Ashe | D | Yes |
MA - Third Hampden | Nicholas A. 'Nick' Boldyga | R | No |
MA - Fourth Hampden | John C. Velis | D | Yes |
MA - Fifth Hampden | Aaron Vega | D | Yes |
MA - Sixth Hampden | Michael J. 'Mike' Finn | D | Yes |
MA - Seventh Hampden | Thomas M. Petrolati | D | Yes |
MA - Eighth Hampden | Joseph F. Wagner | D | Yes |
MA - Ninth Hampden | Jose F. Tosado | D | Yes |
MA - Tenth Hampden | Carlos Gonzalez | D | Yes |
MA - Eleventh Hampden | Bud L. Williams | D | Yes |
MA - Twelfth Hampden | Angelo J. Puppolo Jr. | D | Yes |
MA - Second Hampshire | John W. Scibak | D | Yes |
MA - Third Hampshire | Solomon Israel Goldstein-Rose | D | Yes |
MA - First Middlesex | Sheila Curran Harrington | R | Did Not Vote |
MA - Second Middlesex | James 'Jim' Arciero | D | Yes |
MA - Third Middlesex | Kate Hogan | D | Yes |
MA - Fourth Middlesex | Danielle W. Gregoire | D | Yes |
MA - Fifth Middlesex | David Paul Linsky | D | Yes |
MA - Seventh Middlesex | Jack Patrick Lewis | D | Yes |
MA - Eighth Middlesex | Carolyn Coyne Dykema | D | Yes |
MA - Ninth Middlesex | Thomas M. 'Tom' Stanley | D | Yes |
MA - Tenth Middlesex | John J. Lawn Jr. | D | Yes |
MA - Eleventh Middlesex | Kay S. Khan | D | Yes |
MA - Twelfth Middlesex | Ruth B. Balser | D | Yes |
MA - Thirteenth Middlesex | Carmine Lawrence Gentile | D | Yes |
MA - Fourteenth Middlesex | Cory Atkins | D | Yes |
MA - Fifteenth Middlesex | Jay R. Kaufman | D | Yes |
MA - Sixteenth Middlesex | Thomas A. 'Tom' Golden Jr. | D | Yes |
MA - Seventeenth Middlesex | David M. Nangle | D | Yes |
MA - Eighteenth Middlesex | Rady Mom | D | Yes |
MA - Twentieth Middlesex | Bradley H. 'Brad' Jones Jr. | R | Yes |
MA - Twenty-First Middlesex | Kenneth I. 'Ken' Gordon | D | Yes |
MA - Twenty-Second Middlesex | Marc T. Lombardo | R | No |
MA - Twenty-Third Middlesex | Sean Garballey | D | Yes |
MA - Twenty-Fourth Middlesex | David M. 'Dave' Rogers | D | Yes |
MA - Twenty-Fifth Middlesex | Marjorie C. Decker | D | Yes |
MA - Twenty-Sixth Middlesex | Mike Connolly | D | Yes |
MA - Twenty-Seventh Middlesex | Denise Provost | D | Yes |
MA - Twenty-Eighth Middlesex | Joseph W. 'Joe' McGonagle Jr. | D | Yes |
MA - Twenty-Ninth Middlesex | Jonathan 'Jon' Hecht | D | Yes |
MA - Thirtieth Middlesex | James J. Dwyer | D | Yes |
MA - Thirty-First Middlesex | Michael Seamus 'Mike' Day | D | Yes |
MA - Thirty-Second Middlesex | Paul A. Brodeur | D | Yes |
MA - Thirty-Third Middlesex | Steven 'Steve' Ultrino | D | Yes |
MA - Thirty-Fourth Middlesex | Christine P. Barber | D | Yes |
MA - Thirty-Fifth Middlesex | Paul J. Donato Sr. | D | Did Not Vote |
MA - Thirty-Sixth Middlesex | Colleen M. Garry | D | No |
MA - Thirty-Seventh Middlesex | Jennifer E. 'Jen' Benson | D | Yes |
MA - First Norfolk | Bruce J. Ayers | D | Yes |
MA - Second Norfolk | Tackey Chan | D | Yes |
MA - Third Norfolk | Ronald 'Ron' Mariano | D | Yes |
MA - Fourth Norfolk | James Michael Murphy | D | Yes |
MA - Fifth Norfolk | Mark James Cusack | D | Yes |
MA - Sixth Norfolk | William C. 'Bill' Galvin | D | Yes |
MA - Seventh Norfolk | William J. 'Bill' Driscoll | D | Yes |
MA - Eighth Norfolk | Louis L. 'Lou' Kafka | D | Yes |
MA - Ninth Norfolk | Shawn C. Dooley | R | Yes |
MA - Tenth Norfolk | Jeffrey N. 'Jeff' Roy | D | Yes |
MA - Eleventh Norfolk | Paul McMurtry | D | Yes |
MA - Twelfth Norfolk | John H. Rogers | D | Yes |
MA - Thirteenth Norfolk | Denise C. Garlick | D | Yes |
MA - Fourteenth Norfolk | Alice Hanlon Peisch | D | Yes |
MA - Fifteenth Norfolk | Frank Israel Smizik | D | Yes |
MA - First Plymouth | Mathew J. 'Matt' Muratore | R | Yes |
MA - Second Plymouth | Susan Williams Gifford | R | Yes |
MA - Third Plymouth | Joan Meschino | D | Yes |
MA - Fifth Plymouth | David F. DeCoste | R | Yes |
MA - Sixth Plymouth | Josh S. Cutler | D | Yes |
MA - Seventh Plymouth | Geoffrey G. 'Geoff' Diehl | R | Yes |
MA - Eighth Plymouth | Angelo L. D'Emilia | R | Yes |
MA - Ninth Plymouth | Gerard J. 'Gerry' Cassidy | D | Yes |
MA - Tenth Plymouth | Michelle M. DuBois | D | Yes |
MA - Eleventh Plymouth | Claire D. Cronin | D | Yes |
MA - Twelfth Plymouth | Thomas J. 'Tom' Calter III | D | Did Not Vote |
MA - First Suffolk | Adrian C. Madaro | D | Yes |
MA - Second Suffolk | Daniel Joseph 'Dan' Ryan | D | Yes |
MA - Third Suffolk | Aaron M. Michlewitz | D | Yes |
MA - Fifth Suffolk | Evandro C. Carvalho | D | Yes |
MA - Sixth Suffolk | Russell E. Holmes | D | Yes |
MA - Seventh Suffolk | Chynah Tyler | D | Yes |
MA - Eighth Suffolk | James D. 'Jay' Livingstone | D | Yes |
MA - Ninth Suffolk | Byron Rushing | D | Yes |
MA - Tenth Suffolk | Edward F. 'Ed' Coppinger | D | Yes |
MA - Eleventh Suffolk | Elizabeth A. 'Liz' Malia | D | Yes |
MA - Twelfth Suffolk | Dan Cullinane | D | Yes |
MA - Thirteenth Suffolk | Daniel J. 'Dan' Hunt | D | Yes |
MA - Fourteenth Suffolk | Angelo M. Scaccia | D | Yes |
MA - Fifteenth Suffolk | Jeffrey Sánchez | D | Yes |
MA - Sixteenth Suffolk | RoseLee Vincent | D | Yes |
MA - Seventeenth Suffolk | Kevin G. Honan | D | Yes |
MA - Eighteenth Suffolk | Michael J. Moran | D | Yes |
MA - Nineteenth Suffolk | Robert A. DeLeo | D | Yes |
MA - First Worcester | Kimberly N. 'Kim' Ferguson | R | Yes |
MA - Second Worcester | Jonathan D. 'Jon' Zlotnik | D | Yes |
MA - Third Worcester | Stephan Hay | D | Yes |
MA - Fourth Worcester | Natalie Higgins | D | Yes |
MA - Fifth Worcester | Donald R. Berthiaume Jr. | R | Yes |
MA - Sixth Worcester | Peter J. Durant | R | Yes |
MA - Seventh Worcester | Paul K. Frost | R | Yes |
MA - Eighth Worcester | Kevin J. Kuros | R | Yes |
MA - Ninth Worcester | David K. Muradian Jr. | R | Yes |
MA - Tenth Worcester | Brian W. Murray | D | Yes |
MA - Eleventh Worcester | Hannah Elizabeth Kane | R | Yes |
MA - Twelfth Worcester | Harold P. 'Hank' Naughton Jr. | D | Yes |
MA - Thirteenth Worcester | John J. Mahoney Jr. | D | Yes |
MA - Fourteenth Worcester | James J. 'Jim' O'Day | D | Yes |
MA - Fifteenth Worcester | Mary S. Keefe | D | Yes |
MA - Sixteenth Worcester | Daniel M. 'Dan' Donahue | D | Yes |
MA - Seventeenth Worcester | Kate D. Campanale | R | Yes |
MA - Eighteenth Worcester | Joseph D. 'Joe' McKenna | R | Yes |